O firmie

ICONTAINERS to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości kontenerów o różnorodnym zastosowaniu. W swojej ofercie posiadamy kontenery budowlane, biurowe, socjalne, magazynowe, sanitarne, handlowe, mieszkalne, modułowe oraz indywidualne dostosowane do zamówienia Klienta. Oferowane przez nas kontenery mogą być wykonane w dowolnym zestawieniu.

Kontenery firmy ICONTAINERS konstruowane są z najlepszej klasy certyfikowanych materiałów dzięki temu są solidne oraz wytrzymałe. Wykonane kontenery spełniają wszystkie normy prawne , cechują się wysoką jakością wykonania i estetyką oraz są ocieplone i zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Posiadamy duże doświadczenie w doradztwie oraz realizacji projektów. Wspólnie z Klientami tworzymy projekt kontenera w którym uwzględniamy: rozmieszczenie ścian, drzwi, okien, przyłacza elektryczne, systemy klimatyzacji, grzejniki, wentylacje oraz zabudowę kuchenna i sanitarną. Tworzymy oferty indywidualnie dla potrzeb Klientów. Zapewniamy spełnienie Państwa oczekiwań oraz krótkoterminową realizację.

Wielofunkcyjność kontenerów ICONTAINERS stanowi konkurencyjną ofertę na rynku i jednocześnie tańszą alternatywę dla obiektów stacjonarnych.

Sprawdź naszą oferte
Tagi: kontenery budowlane, kontenery mieszkalne, kontenery sanitarne, kontenery modułowe, kontenery biurowe, budowa kontenerów na wymiar, budowa kontenerów na zamówienie,
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie
O firmie

Dlaczego warto?

Firma ICONTAINERS to gwarancja profesjonalizmu, rzetelność I partnerstwo z Klientem, które jest dla nas priorytetem. Dbamy o to, aby wdrażane przez nas rozwiązania były najlepsze pod względem jakościowym I ekonomicznym. Produkowane przez nas kontenery ciesza się dużym uznaniem na terenie całej Europy. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do kontaktu.

Niezawodny produkt, polski producent

Krótki czas realizacji i oczekiwania na zamówienie

Możliwość negocjacji cen z naszej oferty

Produkt atestowany 9001 ICO zgodnie z dyrektywami UE

Rodzaje kontenerów

Oferta

Produkowane przez nas kontenery to doskonała alternatywa